logo
ZLÍN
Hotel Lázně Kostelec
Lázně 493
Zlín – Kostelec
OSTRAVA
Salon Style Ostrava
Vítkovická 3079/12
Moravská Ostrava a Přívoz
BRNO
BM Studio Brno
Pekařská 430/54
Brno
PRAHA
Hair spa
Sokolovská 106/42
Praha 8 Karlin
KOPŘIVNICE
Michaela Lysová Makeup Artist & Hairstylist
Štramberská 214
742 21 Kopřivnice
VESELÍ NAD MORAVOU
Kosmetické a masérské služby Lenka Burkušová
Kovářská 1294
698 01 Veselí nad Moravou

Lenny Smutná

Telefon
+ 420 777 345 568

Email
objednavky@evellin.cz
s láskou

Naše kosmetika

 

Kosmetika Evellin česká, léčivá, dermatologická řada, vhodná
pro všechny druhy pleti. Vyvinutá podle zkušeností a požadavků
mých zákaznic, o které jsem měla možnost doposud pečovat.

 

 

V denním krému je zastoupena především revoluční složka STOECHIOL – právem považována za revoluci na poli kosmetiky. Jedná se o extrakt z motýlí levandule, která vytváří speciální ouškové květy, aby bylo zajištěno, že ji žádný opylovač nevynechá. Stoechiol zlepšuje pleť o celý stupeň a odvrací viditelné i neviditelné znaky stárnutí mobilizací výrazových linií. Jedná se o novou chytrou generaci botoxu, fungující na principu, že nevyplní vytvořené rýhy, avšak uvolní napětí v obličejových svalech, které přispěje k vyhlazení. Za uvolnění neuro přenašečů zodpovídají beta-endorfiny, derivovány z morfinu přirozeně vylučovány z našeho těla, potažmo buněk pokožky (neurony a kerationocyty) způsobují uvolnění. A právě Stoechiol stimuluje vylučování beta-endorfinů v naší pokožce keratinocyty. Stoechiol snižuje hloubku velkých vrásek a zastavuje známky stárnutí neustále. Podporuje zahuštění kožních buněk a tím znovu zahušťuje (vyplňuje) pokožku. Zlepšuje výraz přilnavosti proteinů v soudržnosti pokožky, vylepšením buněčné struktury a soudržnosti. Vylepšuje vytváření zrnité vrstvy a produkci lipidů zrohovatělé (pevné vrstvy). Když je Stoechiol eliminován po 24 hodinách, opět dochází k počáteční hladině, což dokazuje že je netoxický a naprosto bezpečný pro kožní buňky. Představuje tak neurokosmetické řešení pro redukci viditelných i neviditelných znaků stárnutí.

Inovativní emulze – EMULIUM MELIFERA – je patentovaná technologie. Tato formule se adaptuje na různé druhy pokožky i podnebí, je tak vhodná pro všechny klientky. Vytváří na pokožce lehký odolný prodyšný film, chránící proti znečištění, avšak prodlužující hydrataci. Má jemnou strukturu. Hydratace je okamžitá a má dlouhého trvání. Vytváří vyhlazenou a zářící pokožku. Komfortně se aplikuje. Je přírodní. Vytváří jemný a komfortní pocit, není krycí a je plně flexibilní k textuře pokožky. Poskytuje viditelné zlepšení na pokožce, a proto ji najdete v denních a nočních krémech Evellin.

Ovesný olej je použit jako zdroj ceramidů v obou krémech. Ovesné vločky zajišťují proti stárnoucí efekt, optimalizují provedení, funkcionalitu a vytváří řadu netučných produktů na pokožku. Díky obsah beta-glukanů 5-6 % chrání v různém teplotním rozmezí. Jedná se o efektivní anti alergickou a omlazující hydrataci, díky obsahu Omega 3, vitamínu E a absenci glutenů. Obsahuje přírodní lipidy a antioxidanty. Má příjemnou texturu a skvěle se nanáší. Je vhodný na různé typy pokožky, které hydratuje a vyživuje.

RENOUER je další revoluční složka, která je zastoupena v denním krému. Oceány totiž představují rezervoár přírodních tajemství naší planety. Při zkoumání Bretaňského pobřeží byla odhalena nová řasa – Polysiphonia elongata, která se vyskytuje na světle a princip ochrany spočívá v mykosporinech. Světelná energie je ukládána ve formě sodíkové soli, malých krystalcích, které hrají roli v osmotickém uspořádání ochraňujícím enzymy proti různým teplotním rozdílům a salinitě. A právě z této řasy byl na vyživení cytoplasmy vyvinut RenouMer. V průběhu času pokožka slábne, je méně hydratovaná a méně pružnější, in vitro a in vivo studie prokázaly, že právě RenouMer dokáže kontrolovaně omezit tento vývoj. Maximálně redukuje hluboké vrásky a zlepšuje elasticitu pokožky.

V nočním krému je zase zastoupen LAKESIS, který zajišťuje syntézu mladých proteinů k zajištění hustoty v pokožce a obnovení obličejových kontur. Jedná se o olej ze ztuhlých krystalických kapek řeckého Pistáciovníku. Foxo – mladý protein aktivuje přepis genů zahrnutých v buněčné detoxikaci a opravě DNA poškození. LAKESIS obnovuje buněčnou aktivitu a jejich detoxikaci, buňky jsou aktivnější – 37letý fibroblast dosahuje míry RNA syntézy 18letého fibroblastu. Znovu obnovuje kolagen a syntézu – fibrinové a kolagenová vlákna, homogenitu vláken a obličejových kontur. Kůže na je pohled vyplněná a pevnější.

 

Vratný obal - sklo

Šetrná řada nejen k pleti, ale i k přírodě.