logo
ZLÍN
Hotel Lázně Kostelec
Lázně 493
Zlín – Kostelec
OSTRAVA
Salon Style Ostrava
Vítkovická 3079/12
Moravská Ostrava a Přívoz
BRNO
BM Studio Brno
Pekařská 430/54
Brno
PRAHA
Hair spa
Sokolovská 106/42
Praha 8 Karlin
KOPŘIVNICE
Michaela Lysová Makeup Artist & Hairstylist
Štramberská 214
742 21 Kopřivnice
VESELÍ NAD MORAVOU
Kosmetické a masérské služby Lenka Burkušová
Kovářská 1294
698 01 Veselí nad Moravou

Lenny Smutná

Telefon
+ 420 777 345 568

Email
objednavky@evellin.cz
Splnil mi sen

Proč právě Evellin??

 

Kdysi dávno byla jedna malá holčička s velkými kukadly v jednom velkém domečku se spoustou dalších dětí. Jednoho dne se otevřely dveře a tam byla ONA máma – ta máma, ta moje máma, táta a já už nikdy nebyla sama. Ty naše holčičko, lesní žínko Evelínko, říkával tatínek. Od malička jsem byla živá a trochu neposlušná holčička, která velice ráda dělala, co chce a co se nesmí. Ale do všeho šla naplno s celým svým srdcem. To vše mi zůstalo i poté, co jsem se stala maminkou tří dětí.

V mé původní profesi, kde jsem se věnovala návrhům a následné realizaci interiérů, jsem objevila touhu pečovat o své zákazníky, trochu víc než jen že jsem „v práci“. Svým způsobem pro mne bylo velice významné setkání s miss Monikou Žídkovou a její kosmetikou, která, aniž bych to tušila, odstartovala novou epochu mého poslání – někdo to může nazvat prací.

 

 

Druhé osudové setkání bylo s panem Krajíčkem, spolumajitelem K2Pharm, který jak jsem měla možnost jej poznat, pracuje a tvoří pro druhé celým svým srdcem.  Nejen, že již před několika lety po mé prosbě naprosto nezištně, zdarma a bez váhání zaslal léky těžce nemocné mamince mé kamarádky, které nebyly v té době na trhu k dostání. Ale byl to právě on, kdo mi pomohl po roce jednání, vývoje a testování, přivést na svět – moji vlastní dermatologickou řadu  Evellin, která je založena na Vás, Vašich pocitech a přáních. Po předchozích několikaletých zkušenostech a působení v lázních, kdy jsem se denně setkávala s odlišnými „pusenkami“, problémy pleti, nemoci kůže, a působení rozličných vlivů, které se na tom všem podílí – jsem došla ke zjištění, že kosmetika není v žádném případě o kvantitě, ale o tom, aby se dokonale přizpůsobila. Přičemž nejdůležitější je vždy osobní pocit. Měla jsem možnost pracovat s levnější, ale i opravdu drahou kosmetikou, abych se ve svém výsledném rozhodnutí pokusila vyselektovat něco mezitím. Tak, abyste už nikdy nechtěli odejít , neboť spolu tvoříme něco českého „PRO KRÁSNÉ DNY“ s láskou.

Ve svém salonu v hotelu Lázně Kostelec u Zlína denně vítám klientky a klienty nejen z celé České Republiky a Slovenska, ale téměř z celého světa – různého věku a založení. Veškerou kosmetickou péči o Vás poskytuji nejen na Kostelci , ale i v Brně a Ostravě, na základě  žádostí zákaznic a snažím se předat vždy kousek „sebe“ a zkušenosti. Návštěva mého kosmetického salonu je především o relaxu a pocitu znovuzrození. Díky lymfo masáži obličeje se krémy stávají pohlazením Vaší pleti. Svým klientkám se snažím připomenout, že nestačí pouze dobře jíst, spát a pravidelně se mazat, ale musíme se mít hlavně rády – my samy.  Když se nám bude chtít proč tedy trochu neomladit svoji plet i duši ?  Pravdou zůstává, že péče doma, pokud je dělaná z lásky, nese své ovoce.  Ráda vám předám  svoji osobní zkušenost pro Vaši domácí péči, byť přesný návod mi nepřísluší kázat, řeknu vám co dělám já a proč, třeba se vám to bude líbit.