Splnil mi sen

Proč právě Evellin?

Kdysi dávno byla jedna malá holčička s velkými kukadly v jednom velkém domečku se spoustou dalších dětí. Jednoho dne se otevřely dveře a tam byla ONA máma – ta máma, ta moje máma, táta a já už nikdy nebyla sama. Ty naše holčičko, lesní žínko Evelínko, říkával tatínek. Od malička jsem byla živá a trochu neposlušná holčička, která velice ráda dělala, co chce a co se nesmí. Ale do všeho šla naplno s celým svým srdcem. To vše mi zůstalo i poté, co jsem se stala maminkou tří dětí.

V mé původní profesi, kde jsem se věnovala návrhům a následné realizaci interiérů, jsem objevila touhu pečovat o své zákazníky, trochu víc než jen že jsem „v práci“. Svým způsobem pro mne bylo velice významné setkání s miss Monikou Žídkovou a její kosmetikou, která, aniž bych to tušila, odstartovala novou epochu mého poslání – někdo to může nazvat prací.

Druhé osudové setkání bylo s panem Krajíčkem, spolumajitelem K2Pharm, který jak jsem měla možnost jej poznat, pracuje a tvoří pro druhé celým svým srdcem. Nejen, že již před několika lety po mé prosbě naprosto nezištně, zdarma a bez váhání zaslal léky těžce nemocné mamince mé kamarádky, které nebyly v té době na trhu k dostání. Ale byl to právě on, kdo mi pomohl po roce jednání, vývoje a testování, přivést na svět – moji vlastní dermatologickou řadu Evellin, která je založena na Vás, Vašich pocitech a přáních. Po předchozích několikaletých zkušenostech a působení v lázních, kdy jsem se denně setkávala s odlišnými „pusenkami“, problémy pleti, nemoci kůže, a působení rozličných vlivů, které se na tom všem podílí – jsem došla ke zjištění, že kosmetika není v žádném případě o kvantitě, ale o tom, aby se dokonale přizpůsobila. Přičemž nejdůležitější je vždy osobní pocit. Měla jsem možnost pracovat s levnější, ale i opravdu drahou kosmetikou, abych se ve svém výsledném rozhodnutí pokusila vyselektovat něco mezitím. Tak, abyste už nikdy nechtěli odejít , neboť spolu tvoříme něco českého „PRO KRÁSNÉ DNY“ s láskou.

Ve svém salonu v hotelu Lázně Kostelec u Zlína denně vítám klientky a klienty nejen z celé České Republiky a Slovenska, ale téměř z celého světa – různého věku a založení. Veškerou kosmetickou péči o Vás poskytuji nejen na Kostelci , ale i v Brně a Ostravě, na základě žádostí zákaznic a snažím se předat vždy kousek „sebe“ a zkušenosti. Návštěva mého kosmetického salonu je především o relaxu a pocitu znovuzrození. Díky lymfo masáži obličeje se krémy stávají pohlazením Vaší pleti. Svým klientkám se snažím připomenout, že nestačí pouze dobře jíst, spát a pravidelně se mazat, ale musíme se mít hlavně rády – my samy. Když se nám bude chtít proč tedy trochu neomladit svoji plet i duši ? Pravdou zůstává, že péče doma, pokud je dělaná z lásky, nese své ovoce. Ráda vám předám svoji osobní zkušenost pro Vaši domácí péči, byť přesný návod mi nepřísluší kázat, řeknu vám co dělám já a proč, třeba se vám to bude líbit.