Liftingová masáž obličeje je se svými jemnými tahy skvělou technikou s regeneračním vlivem na pokožku. Jistě je vám znám pojem liftingu jako operačního zákroku, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie (lifting obličeje – liftingová masáž obličeje), která využívá pouze neinvazivní masáže.

Lifting obličeje je oblíben z důvodu regeneračních a detoxikačních účinků, protože se hloubkově zaměřuje na mimické svaly obličeje. Působí přímo na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Vzhled pleti a obličeje celkově odráží náš psychický stav. V dnešní uspěchané době kladoucí na všechny nadměrné nároky mají mnozí již od pohledu unavený výraz a nezdravý vzhled pokožky. Lifting obličeje je jednou z metod, která vzhled pokožky cíleně upravuje. Z důvodu mnoha nervových zakončení v obličeji (jen málo tělesných partií je natolik citlivých jako právě oblast obličeje) však tato technika pomůže klientovi nejen upravit vzhled, ale také zlepšit psychickou kondici.

Touto masáží tedy můžeme nejen zkrášlit pokožku, ale také navodit pocit pohody a harmonie, což se odrazí na výjimečném pocitu spokojenosti klienta. Reflexní účinek této metody je výrazný a přispívá z 80 % k celkovému zlepšení psychiky.

Nejlépe opakovat alespoň 4x-5x a pak stačí již udržovací i jiné obličejové masáže.

Od doby, kdy se ostrované jižního Pacifiku plavili na svých otevřených kánoích napříč oceánem, uplynulo více než tisíc let. Za pomoci hvězd, větru a teplých proudů se tehdy přepravovali z jednoho ostrova na druhý. Ještě dříve, před osídlením pacifických ostrovů, unášely teplé mořské proudy stejným způsobem „flotily“ exotických ořechů, které pak byly vyplaveny na písčité pláže ostrovů. Jejich obyvatelé záhy objevili unikátní vlastnosti těchto plodů a začali je používat k čištění, zjemnění a ochraně pokožky těla a vlasů. Společnost Pure Fiji zachovává to nejlepší z těchto starobylých tradic v kombinaci se současnými poznatky z oblasti přirozené péče o tělo.

Ne náhodou mají ženy z Fiji nádhernou pleť a vlasy. Základem jejich péče jsou totiž zastudena lisované oleje (kokosový, sikeci, makadamiový, dilo), které ostrované po staletí používají k výživě, hydrataci a zkrášlení pokožky a vlasů.

Pro co nejlepší účinky olejíčků i navození příjemných pocitů uvolnění se k ošetřením vyžívají různé méně obvyklé postupy a pomůcky, například bambusové tyčinky, kokosové měšce nebo třeba mořské mušle.

Produkty Pure Fiji se získávají z výtažků fidžijských rostlin. Jsou sbírány ručně, aby byla zaručena jejich stoprocentní kvalita. Oleje z exotických ořechů, které na ostrovy doputovaly pomocí proudů, a exotická tropická flóra jsou dary oceánu. Cukrová třtina, papaya, ananas, mučenka a zelený kokos jsou sbírány a urychleně během několika málo hodin zpracovány, aby se zachovaly jejich účinné látky.

Exotické ořechy (kokos, dilo, sikeci a makadamia), které jsou vysoce ceněny pro své léčivé a kosmetické účinky, podporují dokonalou výživu, hydrataci a ochranu pokožky. Hlubokomořské rostliny zaručují ochranu před stárnutím pleti způsobeným slunečním zářením a jedinečná tráva Ngi, rostoucí v dosahu mořského příboje, umožňuje rozšířenou hydrataci a zvláčnění kůže.

Toto je tajemství Pure Fiji receptu na účinnou péči o tělo, prováděnou pomocí ryze přírodních produktů, pocházejících z darů Země a Moře.

V případě rituálu Matangi se jedná se o luxusní kosmetické ošetření obličeje, dekultu a paží, teplými a studenými mušlemi. Masážním olejem Pure Fiji podle Vašeh výběru. Fidžijci tuto masáž provádějí již 3000 let. Její účinky jsou: liftingové, relaxační, účinkuje jako sauna, tzn. že otevírá a zavírá póry, což ulehčuje vstřebávání aktivních látek, také prokrvuje pokožku a zanechává pleť hebkou a vláčnou. Zároveň je součástí procedury i odlíčení, ošetření vlasové pokožky a zábal rukou.

Chcete při kosmetické proceduře především relaxovat? Pak je tato masáž pro vás jako stvořená. Na Fidži mají skvělé tradice. Monuriki je kosmetická masáž kokosovým měšcem, která kromě relaxace aktivuje lymfatický systém, prokrvuje a vyživuje pokožku a zanechává kůži sametově hebkou.

Rituál začíná uvolněním a prohřátím svalů kokosovými měšci. Následuje jemná aplikace kokosové drti a zábal. Celá procedura je zakončena intenzívní masáží a ošetřením pleti fidžijským kokosovým máslem, které do hloubky vyživí a zpevní pokožku celého těla.

Masáže měšci jsou východoasijské techniky, které fascinujícím způsobem aktivují všechny buňky v těle a probouzejí jeho smysly.

Tyto neobvyklé regenerační a relaxační techniky uvolňují napětí, zatuhlé svaly a ulevují bolestem kloubů. Pomáhají zvyšovat celkovou tělesnou i duševní kondici, napomáhají při regeneraci sil, odstraňují únavu a pozitivně ovlivňují psychický stav organismu. Startují samoléčebné a omlazující procesy v celém těle, dodávají mu energii a vitalitu

Tato rituální masáž, inspirovaná Indií, má silné harmonizační účinky. Působí komplexně na celého člověka ve všech jeho vrstvách. Je vhodná i na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií.

Masáž je založena na tradičních asijských technikách. Využívá jak prvky z indické či olejové masáže, tak i přikládání horkých lávových kamenů. Vymyslel ji však český terapeut Dušan Jirásek, velký cestovatel po Indii.

Silný účinek této masáže se projeví také v pozitivním naladění psychiky a přetrvávajícím pocitem lehkosti. Masíruje se celé tělo – záda, šíje, hlava, dlaně, nohy.

Rituál začíná masáží nohou. Nejprve je totiž třeba tělo uzemnit, uklidnit. Element země tedy symbolizuje silná, přesto příjemně harmonizující masáž dlaněmi, přes ručník či pokrývku těla.

Po elementu země následuje voda. Element vody symbolizuje masáž olejová, s použitím kvalitního kokosového oleje. Ten se roztírá na každou končetinu zvlášť. Jednotlivé kapky oleje pomalu nechává masérka stékat na pokožku jako zlatý déšť, pohyby simuluje proud v řece. Pracuje se s každou částí těla, masážní techniky napodobují moře, potoky, řeky. V průběhu dochází ke změně dynamiky, rychlosti a tlaku, symbolizující sílu vody. Tahy této masáže jsou podobné vlnám na moři.

Element vzduchu symbolizuje jemná masáž vlasové části hlavy. Na řadu přichází element vzduchu a peříčka. Masérka s nimi jemně přejíždí přes lýtka, stehna, ruce. Poté začne lehce masírovat vlasy, hlavu, krk. Dochází k uvolnění jednotlivých stagnací a postupnému znovu obnovení všech daných oblastí. Díky těmto dotykům je nasnadě se zcela uvolnit, usínat, téměř se propadat lehátkem. Během krátké chvíle se ocitnout jakoby v jiné dimenzi.

Čtvrtá fáze patří kamenům ohně. Element ohně zajišťuje masáž horkými lávovými kameny. Nahřáté lávové kameny jsou pokládány na celé tělo, aby ho dostatečně prohřály.

Pak přichází konečná fáze zvaná akáša, kde se jednotlivé elementy spojuji, zklidňují se. „Akáša, to je éter, kde manifestují všechny čtyři elementy země, voda, vzduch, oheň. Zharmonizují spolu, seskupí se, proto je jich pět. Celistvost je uzavřena. Pátý element symbolizuje AKÁŠA, klidová závěrečná fáze s působením energie prány. Právě tato část je velice důležitá, neboť uzavírá všechny elementy po těle i duši.

Tato masáž patří mezi pravdu výjimečné techniky, její účinky jsou velmi silné a přetrvávají i dlouho po ní. Jednotlivé vzájemně se prolínající techniky jsou nástroji k dosažení stavu relaxace a naladění na vlny uvolnění. I z tohoto důvodu bývá nazývána jako taková malá dovolená.

Manuální lymfodrenáž je jemná hmatová technika, která ovlivňuje lymfatický systém. Působí na krevní a lymfatický oběh, čímž dochází k odtoku lymfy do krevního řečiště. Zmírňuje pocit napětí, zklidňuje a vypíná pokožku a minimalizuje otoky.

Obličejová lymfodrenáž pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev.

Povzbudí činnost zmíněného systému, odplaví odpadní látky, zmírní otoky. Působí i proti únavě, posiluje imunitu a zlepšuje stav pokožky. Lymfodrenáže jsou rovněž účinné po operacích kloubů, po úrazech i proti celulitidě.

Mrzí vás unavená pleť, smutný výraz v obličeji, kruhy pod očima? Pak je ruční lymfatická masáž obličeje určena právě vám. Jde o velmi jemnou a překvapivě účinnou techniku, která je založena na znalosti toku lymfy a jejích detoxikačních účincích. Velmi příjemná ruční technika už po několika užitích lymfu rozproudí, odstraní nežádoucí obličejové otoky, zdokonalí a vyhlazuje pleť. Správně a odborně provedená lymfodrenáž, zvláště, když je opakovaná, přináší markantní změnu, kterou není možné přehlédnout.

Využívá řady speciálních hmatů na stimulaci lymfatického systému v kůži a podkoží. Udržuje lymfu v pohybu, aby se cévy, kterými teče, neucpávali. Vyznačuje se svou jemností – hmaty jako kočičími tlapkami. Kromě poznání lymfatického systému je důležité dbát na správné provedení lymfo-drenážní masáže. Jednorázová lymfatická masáž, tedy jedna návštěva, se bohužel míjí s požadovaným účinkem a nenaplní Vaše očekávání.

Na tuto masáž bývají silné reakce, a to hlavně únava, žízeň, zvýšené močení, bolest hlavy apod. Je dobré si po této masáži hned naplánovat odpočinek. Je třeba zvýšit pitný režim před i po aplikaci. Rovněž je dobré vyvarovat se pití alkoholu, kávy a kouření. Je to proto, aby se ulehčilo čistícím orgánům (jako jsou například ledviny a játra), při odbourávání uvolněných odpadních látek a solí. Zdravá životospráva při absolvování lymfo-drenáží je základem pro dosažení výborných výsledků, které lymfo-drenáž nabízí.

Stačí jen, když vám někdo dlouho myje vlasy a vy se tetelíte blahem. Masáž hlavy je jednou z nejpříjemnějších masáží, dodávající energii horní polovině těla, při které se nejvíce relaxuje.

Masáž probíhá nejprve vsedě – klientka se pohodlně usadí, nemá zkřížené ruce, ani nohy a opře si hlavu o tělo o terapeutku. Několikrát se zhluboka nadýchne a vydýchne, aby se po uvolnila. Masáž začíná na horní polovině zad a postupně uvolňuje tělo, jak směřuje k hlavě. Přestože popsané techniky jsou povzbuzující, je třeba si na krku a hlavě počínat citlivě. Tato masáž je známá jako champissage, od čehož je odvozeno slovo šampon. Po více než tisíc let byla provozována v asijských rodinách a tvoří část rituálu péče o vzhled a krásu.

Jedná se o bezkonkurenční masáž hlavy, šíjových partií a horní části paží. Tradiční masáž hlavy, ze které metoda Champi vychází, má tisíciletou tradici. Je prováděna jednoduchým promasírováním hlavy s využitím prvků shiatsu a ajurvédy, je rozšířena i na šíji, ramena, paže, obličej a krk. Správně provedená masáž je velmi účinná, pročišťuje mysl a uvolňuje emoční stres.

Dokáže zrelaxovat, ulevit od bolesti hlavy, ale i energeticky vyladit a pročistit. Působí protistresově na celé tělo, uklidňuje, podporuje regeneraci, uvolňuje emoce. Konečná fáze probíhá na lůžku v leže, kdy už se necháváte naplno unášet na vlnách odpočinku, ve stavu slasti a bez tíže. Pomáhá uvolnit svaly, zlepšuje prokrvení (obzvláště v lebce, kde může podpořit zdravý růst vlasů) a napomáhá proudění lymfy. Může ulevit od bolesti hlavy ze stresu, problémů s dutinami, podráždění očí po námaze, a dokonce potíží s čelistmi.

Masáž působí na třech horních čakrách a může vyvolat zklidnění a duševní relaxaci. Uvolňuje svaly za pomoci rychlého a krátkého bubnování a končí stimulováním temene. Je vysoce návyková.

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější částí celého obličeje, je velice citlivé a je poznamenáno věkem, únavou a stresem. Oči prezentují celkovou duševní a fyzickou kondici. S tím souvisí skutečnost, že do popředí dostává především prevence. O jemnou kůžičku v okolí očí je proto potřeba pečovat. Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima, snižuje únavu očí a dává prostor k relaxaci organismu. Napomáhá vyplavovat toxiny, které jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje se obnova buněk a zabraňuje se ztrátě pokožky.

Mikromasáž očního okolí je vhodná pro muže i ženy od 21 let, kdy kůže začíná stárnout. Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek kolem očí a zmenšují se váčky pod očima, také se snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak.

Oddaluje proces stárnutí – hlavně vrásek v okolí očí, tzv. kohoutích stop, zabraňuje váčkům a kruhům pod očima, zlepšuje průchodnost dutin, snižuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí, zlepšuje zrak, kůže je schopna pojmout více kyslíku a živin. Mikromasáž očního okolí také odstraňuje stres a má skvělý hydratační efekt související s udržením vlhkosti v pleti. Posiluje obočí, které během let klesá, a hlavně pomáhá výrazně prokrvit a promastit kůži, což oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Pokožka v okolí očí je po mikromasáži pevnější, vypnutější a hladší.

Masáž se skládá z jemných tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s jemným a mírným tlakem. Po této velmi příjemné masáži se budete cítit báječně odpočinutí, a navíc budete překvapeni viditelným zpevňujícím efektem. Vaše oči budou nádherně zářit.

Všimli jste si někdy, jak mladě vypadají thajské ženy? Thajská masáž obličeje dokáže daleko více než krémy, oleje anebo strava. Dle některých je to prý jedna z mála metod přírodního omlazení, která funguje jak ve zralém věku, tak i u mladých žen Thajská omlazující masáž obličeje je nejsilnějším přírodním nástrojem omlazení obličeje.

Účinky thajské omlazující masáže:

  • pleť bude mít lepší barvu
  • změní se tvar obličeje i jeho kontury
  • kvalita kůže bude pevnější a jejím prokrvením znatelně zmizí anebo se sníží vyrážky, akné a vrásky.

Jedná se o masáž hlavy a uší. Na obličeji a uších máme obrovské množství nervových zakončení a vedou zde dráhy a linie vnitřních orgánů. Na uších je jich veliké množství. Masáží obličeje tedy nezískáte jen “nový obličej”, ale detoxikujete a “masírujete” své vnitřní orgány.

Thajská masáž nabízí ve své podstatě silnou detoxikaci celého těla, její součástí je reflexní masáž, stimulace samoozdravných bodů na tzv. liniích SEN, a také předávání meditativního stavu.

Pro vás

Salony

Zlín

Hotel Lázně Kostelec
Lázně 493
Zlín – Kostelec

Praha

Studio Botič
Otakarova 222/11
Praha 4

Olomouc

Evellin Olomouc
tř. 8. května 16
Olomouc

Ostrava

Evellin Ostrava
Vítkovická 3079/12
Moravská Ostrava a Přívoz

Brno

BM Studio Brno
Pekařská 430/54
Brno

Pro muže

Už brzy v naší nabídce přibydou i služby pro muže.